Automobily a motocykly

Chraňte své dopravní prostředky!

Chcete mít stále čisté auto nebo motorku? Lesklý lak? Bezpečný výhled za jakéhokoliv počasí? Nabízíme vyčištění a nanesení polymerních nanočástic na exteriér a interiér vozidel. Ochráníme i světlý interier auta, a to i včetně koženky a kůže. Získáte účinnou a dlouhotrvající ochranu před solemi, ptačím trusem, vodou, korozí, hmyzem, námrazou a nečistotami a zároveň dojde k obnovení zašlého laku a vytvoření neviditelného štítu, který dokáže ochránit i před drobnými škrábanci. Prodloužíme životnost laku na všem autě. Naše aplikace na skla ochrání zejména přední sklo proti vnitřnímu zamlžení a díky vysoké retrakci vody rychle odvede kapky deště mimo pohled řidiče, čímž omezíte používání stěračů. Pracujeme s moderními aplikacemi na bázi nanotechnologií s efektem vysokého lesku a hloubkového pohledu do laku, které dokonale ochrání vašeho miláčka i před ulpěním hmyzu. Ze zkušenosti se nebojíme naše výrobky použít na nové vozy, na luxusní vozy, veterány, kamiony i s návěsy.

Renovujeme staré a zašlé laky, barvy. Pracujeme s výrobky té nejvyšší kvality.

Jak to funguje?

Po vyčištění vnějšku a vnitřku vozidla, případně po renovaci zašlého laku, na-aplikujeme dlouhodobou neviditelnou ochranu na všechny pohledové části auta nebo motocyklu, která chrání lak před drobnými škrábanci i před UV zářením a vnitřek vozidla před běžným i extrémním znečištěním.

Proč si nechat aplikovat? 

- budete vědět, že když posádce, hlavně dětem, něco během cestování upadne nebo ukápne, že si neznehodnotíte interiér auta
- prodloužíte životnost laku auta nebo motorky
- usnadníte si následnou údržbu
- jiní řidiči budou koukat, že i v poměrně silném dešti jedete bez stěračů
- soused bude závidět.