E-SHOP

PROVOZUJE NANO PLM+ s.r.o.

SADA IMPAGUARD GCA FOOD + QUICKDEG

Profi sada obsahuje: - GCA QUICKDEG je bezezbytkový univerzální odmašťovač s vysokou odmašťovací silou, s rychlým odpařováním (3-5min.) a výrazným zlepšením přilnavosti k povrchu, má unikátní povrchové napětí. Nahrazuje nebezpečná, hořlavá, dráždivá, toxická a karcinogenní ředidla a odmašťovače. Odstraňuje a odmašťuje minerální, rostlinná a živočišná maziva, oleje, konzervační oleje a vosky, "dopravní film" a otisky rukou před další povrchovou úpravou a finální čištění. GCA QUICKDEG řeší toxikologické a enviromentální problémy. Je náhradou za odmašťovače jako je líh (isopropyl alkohol), benzíny a alkoholy . Jeho používáním se vyhnete jedovatým, nebezpečným a hořlavým ředidlům. GCA QUICKDEG je velmi dobře biologicky odbouratelný . Výrazně zlepšuje bezpečnostní a pracovní podmínky a chrání životní prostředí. Aplikace GCA QUICKEDEG Doporučujeme odstranit volné nečistoty z povrchu, výrazně se sníží spotřeba. GCA QUICKDEG se používá čistý, za studena. Čas (doba) čištění povrchů závisí na charakteru nánosu, který je potřebné odstranit, a na jeho tloušťce. Nanášejte rovnoměrně a celistvě na plochu. Naneste a nechte chvilku působit !!! Možno ředit vodou. - - IG GCA FOOD je specificky vyvinutá nano antibakteriální ochrana pevných materiálů (jako např. kovy, inox, plasty, glazura a další). Na povrchu se vytvoří ultra tenká hydrofobní neviditelná vrstva s vynikající ochranou proti znečištění, usazování minerálních a vápenatých povlaků, se samočisticím účinkem (lotosový efekt). Vytvořená vrstva je antibakteriální a znemožňuje život a rozmnožení bakterií, mechu, plísní a řas. Vytváří velmi hygienický povrch. Antibakteriální test provedl Státní Zdravotní Ústav s minimální účinností 87,8% a dokonce u kvasinek 99,7%. Použité mikroorganismy: Candida albicans CCM 8215 Escherichia coli CCM 4517 Salmonella typhimurium C-17-1605 Staphylococcus aureus CCM 4516 Streptococcus pyogenes CNCTC 7155 (ATCC 12344, CNCTC Str 29/58, NCTC 8198) Vydatnost: 12-16m2

1 390,00 Kč

Antivirová a bakteriální dezinfekce GCA D401 Biocid (5 litrů) Pouze na profesionální použití!

OBJEDNAT LZE POUZE NA IČO FIRMY NEBO SPOLEČNOSTI! Antivirová a bakteriální dezinfekce typu 2 GCA D 401 je specificky vyvinutá jako dezinfekce použitelná na různých podkladech včetně minerálních! Čistí od biofilmu a chrání sanací ošetřený povrch od organického znečištění. GCA D 401 nemá vliv a nepoškozuje podkladové substráty. Nemění a nepoškozuje barvy. GCA D 401 poskytuje vysoce efektivní a ekonomickou dezinfekci s velice jednoduchým odstraňováním organických nečistot na široké paletě ploch. Přípravek lze použít také pro dezinfekci plastových dílů a skeletů, povrchů kuchyní, nábytku, atd. Nezpůsobuje povrchovou degradaci podkladu, nenarušuje podklad a povrch, je neutrální 6-8ph - bez působení na kovech, plastech a citlivých površích. Je bez účinku na kaučuky, PVC a vinyl, barvy a podlahové krytiny, atd. Při nejsilnějším naředění 1:20 je produkt bezpečný, proto je jeho použití bezpečné jak v exteriérech, tak i v interiérech (food provozy, zdravotnictví, kanceláře, komerční prostory). Nepůsobí abrazivně na povrch, neobsahuje sodík, draslík ani kyseliny. Po použití není třeba povrch neutralizovat, nepoškozuje sklo, kovy ani barvy. Očištěný podklad doporučujeme kombinovat s ochranou povrchu IG GCA, který vytvoří ultra tenkou hydrofobní antibakteriální vrstvu s ochranou proti následnému znečištění, snižuje následné usazování mastné špíny, minerálních a vápenatých povlaků. D 401 obsahuje 100000 ppm Benzalkonium chlorid Aplikace: Doporučujeme odstranit volné nečistoty z povrchu (tím výrazně snížíme spotřebu). Nutno naředit!!! Použití naředění dle aplikace: Základní desinfekce - minimum ppm 450 - 600 ředění 1:160 dezinfekce pro nemocnice - minimum ppm 700 - 850 ředění 1:120 dezinfekce zařízení živočišné výroby - minimum ppm 500 - 700 ředění 1:140 dezinfekce při mytí skla - minimum ppm 200 ředění 1:400 dezinfekce zařízení potravinářského průmyslu - minimum ppm 600 ředění 1:160 Naneste rovnoměrně a celistvě na plochu a nechte chvilku působit !!! Poté setřete do čista. Metody aplikace: natíráním, válečkováním, strojově, podlahy mopem V případě potřeby postup opakujte. Vzhledem k široké škále povrchů, doporučujeme před vlastní aplikací provést TEST na slučitelnost povrchové úpravy.

5 385,00 Kč

Antivirová a bakteriální dezinfekce GCA D401 (20 litrů) Pouze na profesionální použití!

OBJEDNAT LZE POUZE NA IČO FIRMY NEBO SPOLEČNOSTI! Antivirová a bakteriální dezinfekce typu 2   GCA D 401 je specificky vyvinutá jako dezinfekce použitelná na různých podkladech včetně minerálních! Čistí od biofilmu a chrání sanací ošetřený povrch od organického znečištění. GCA D 401 nemá vliv a nepoškozuje podkladové substráty. Nemění a nepoškozuje barvy. GCA D 401 poskytuje vysoce efektivní a ekonomickou dezinfekci s velice jednoduchým odstraňováním organických nečistot na široké paletě ploch. Přípravek lze použít také pro dezinfekci plastových dílů a skeletů, povrchů kuchyní, nábytku, atd. Nezpůsobuje povrchovou degradaci podkladu, nenarušuje podklad a povrch, je neutrální 6-8ph - bez působení na kovech, plastech a citlivých površích. Je bez účinku na kaučuky, PVC a vinyl, barvy a podlahové krytiny, atd. Při nejsilnějším naředění 1:20 je produkt bezpečný, proto je jeho použití bezpečné jak v exteriérech, tak i v interiérech (food provozy, zdravotnictví, kanceláře, komerční prostory). Nepůsobí abrazivně na povrch, neobsahuje sodík, draslík ani kyseliny. Po použití není třeba povrch neutralizovat, nepoškozuje sklo, kovy ani barvy. Očištěný podklad doporučujeme kombinovat s ochranou povrchu IG GCA, který vytvoří ultra tenkou hydrofobní antibakteriální vrstvu s ochranou proti následnému znečištění, snižuje následné usazování mastné špíny, minerálních a vápenatých povlaků. D 401 obsahuje 100000 ppm Benzalkonium chlorid Aplikace: Doporučujeme odstranit volné nečistoty z povrchu (tím výrazně snížíme spotřebu). Nutno naředit!!! Použití naředění dle aplikace: Základní desinfekce - minimum ppm 450 - 600 ředění 1:160 dezinfekce pro nemocnice - minimum ppm 700 - 850 ředění 1:120 dezinfekce zařízení živočišné výroby - minimum ppm 500 - 700 ředění 1:140 dezinfekce při mytí skla - minimum ppm 200 ředění 1:400 dezinfekce zařízení potravinářského průmyslu - minimum ppm 600 ředění 1:160 Naneste rovnoměrně a celistvě na plochu a nechte chvilku působit !!! Poté setřete do čista. Metody aplikace: natíráním, válečkováním, strojově, podlahy mopem V případě potřeby postup opakujte. Vzhledem k široké škále povrchů, doporučujeme před vlastní aplikací provést TEST na slučitelnost povrchové úpravy.

19 263,00 Kč

    Kategorie