IG GCA DEGREAS (20 litrů)

GCA DEGREAS je specificky vyvinutý jako ne abrazivní silný a rychlý čistič znečištěných provozů. V jediném úkonu velmi rychle odstraňuje, čistí, obnovuje a vysokou alkalicitou i dezinfikuje (neobsahuje dezinfekční složky) podklad. Odstraňuje i ztmavnutí povrchu od olejů a tuků, anorganické špíny, čistí do hloubky. Jeho pěnová konzistence je ideální pro použití na svislých stěnách, snižuje spotřebu a zvyšuje efektivitu čištění. Nezpůsobuje povrchovou degradaci podkladu a barev. Očištěný podklad doporučujeme kombinovat s GCA ochranou , která vytvoří ultra tenkou hydrofobní antibakteriální vrstvu s ochranou proti následnému znečištění, olejům, mastnotě, snižuje následné usazování povlaků a nečistot.

GCA DEGREAS je určený pro vodou omyvatelné tvrdé povrchy (obklady, kovy, nerez ocel, hliník, sklo, dlažba, obklady, smaltové povrchy a plasty). Po naředění je to ideální frekvenční čistič pro každodenní použití.

Aplikace GCA DEGREAS

Doporučujeme odstranit volné nečistoty z povrchu (tím výrazně snížíme spotřebu). GCA DEGREAS používáme v ředěné formě 5% až 20% s čistou PITNOU vodou. Zředění výrobku je v závislosti na tloušťce a množství vrstev, které mají být odstraněny. Vždy nejdříve navlhčete povrch před aplikací! Naneste a nechte chvilku působit !!!

3 340,00 Kč
Please select variants first

€ 127,59


Uvedené ceny jsou včetně DPH