IG GCA NEUTREN (5 litrů) Permanentní čistič povrchů chráněný antibakteriální nano ochranou

GCA NEUTREN je určen pro odstranění nečistot z CITLIVÝCH materiálů bez poškození - zejména z plastových podlah (vinylové, pvc, plovoucí, lina). Produkt proniká do struktury a svým působením rozrušuje špínu, usazeniny prachu a mastnotu, kterou emulguje. Odstraňuje hloubkovou nečistotu z reliéfových povrchů, dokonce i staré nečistoty (ředění od 5%). Přípravek lze použít také pro čištění plastových dílů a skeletů, povrchů kuchyní, nábytku, atd. Není agresívní, nenarušuje podklad a povrch, je neutrální - bez působení na kovech, plastech a citlivých površích. Je bez účinku na kaučuky, PVC a vinyl, barvy a podlahové krytiny, atd. GCA NEUTREN má atest pro potravinářství.

  • Koncentrát s auto aktivní pěnou
  • Speciálně pro povrchy z plastů, vinylů, PVC, barev, povrchu ošetřených nano ochranou a leštěných mramorů
  • Velmi ekonomický - ředění od 5%

Při čištění se neuvolňují výpary, proto je jeho použití bezpečné jak v exteriérech, tak i v interiérech (food provozy, zdravotnictví, kanceláře, komerční prostory). Nepůsobí abrazivně na povrch, neobsahuje sodík, draslík ani kyseliny. Po použití není třeba povrch neutralizovat, nepoškozuje sklo, kovy ani barvy. Nezpůsobuje povrchovou degradaci podkladu. Očištěný podklad doporučujeme kombinovat s ochranou povrchu IG GCA, který vytvoří ultra tenkou hydrofobní antibakteriální vrstvu s ochranou proti následnému znečištění, snižuje následné usazování mastné špíny, minerálních a vápenatých povlaků.

Aplikace GCA NEUTREN

Odstraňte volné nečistoty z povrchu, výrazně tím snížíme spotřebu produktu. Naneste rovnoměrně a celistvě na plochu a nechte chvilku působit. Nanášet lze natíráním, válečkováním, strojově, či mopem.

Ředění dle typu povrchu:

  • Znečištěné kuchyně (foliové, nerezové, gelcoat) - 3 až 5 ml/1l teplé vody
  • Dlaždice, mramor, barvy, plastové podlahy a skelety - 35 až 100 ml/10 l teplé vody, pro frekvenční čištění doporučujeme 35 ml/10l teplé vody
  • Mechanické součásti, veřejné prostory - 2 až 10% ve vodě, při použití zpěňovače 2% v teplé vodě
1 561,00 Kč
Please select variants first

€ 59,45


Uvedené ceny jsou včetně DPH