IG GCA QUICKDEG (1 litr)

GCA QUICKDEG je bezezbytkový univerzální odmašťovač s vysokou odmašťovací silou, s rychlým odpařováním (3-5min.) a výrazným zlepšením přilnavosti k povrchu, má unikátní povrchové napětí. Nahrazuje nebezpečná, hořlavá, dráždivá, toxická a karcinogenní ředidla a odmašťovače. Odstraňuje a odmašťuje minerální, rostlinná a živočišná maziva, oleje, konzervační oleje a vosky, "dopravní film" a otisky rukou před další povrchovou úpravou a finální čištění.

GCA QUICKDEG řeší toxikologické a enviromentální problémy. Je náhradou za odmašťovače jako je líh (isopropyl alkohol), benzíny a alkoholy. Jeho používáním se vyhnete jedovatým, nebezpečným a hořlavým ředidlům.

GCA QUICKDEG je velmi dobře biologicky odbouratelný. Výrazně zlepšuje bezpečnostní a pracovní podmínky a chrání životní prostředí.

Aplikace GCA QUICKEDEG

Doporučujeme odstranit volné nečistoty z povrchu, výrazně se sníží spotřeba. GCA QUICKDEG se používá čistý, za studena. Čas (doba) čištění povrchů závisí na charakteru nánosu, který je potřebné odstranit, a na jeho tloušťce. Nanášejte rovnoměrně a celistvě na plochu. Naneste a nechte chvilku působit !!! Možno ředit vodou.

382.00 Kč
Please select variants first

€ 14,59


Uvedené ceny jsou včetně DPH