SADA IMPAGUARD GCA FOOD + QUICKDEG

Sada Nano ochrany - ATEST PRO POTRAVINÁŘSTVÍ

Profi sada obsahuje:

- GCA QUICKDEG je bezezbytkový univerzální odmašťovač s vysokou odmašťovací silou, s rychlým odpařováním (3-5min.) a výrazným zlepšením přilnavosti k povrchu, má unikátní povrchové napětí. Nahrazuje nebezpečná, hořlavá, dráždivá, toxická a karcinogenní ředidla a odmašťovače. Odstraňuje a odmašťuje minerální, rostlinná a živočišná maziva, oleje, konzervační oleje a vosky, "dopravní film" a otisky rukou před další povrchovou úpravou a finální čištění.

GCA QUICKDEG řeší toxikologické a enviromentální problémy. Je náhradou za odmašťovače jako je líh (isopropyl alkohol), benzíny a alkoholy. Jeho používáním se vyhnete jedovatým, nebezpečným a hořlavým ředidlům.

GCA QUICKDEG je velmi dobře biologicky odbouratelný. Výrazně zlepšuje bezpečnostní a pracovní podmínky a chrání životní prostředí.

Aplikace GCA QUICKEDEG

Doporučujeme odstranit volné nečistoty z povrchu, výrazně se sníží spotřeba. GCA QUICKDEG se používá čistý, za studena. Čas (doba) čištění povrchů závisí na charakteru nánosu, který je potřebné odstranit, a na jeho tloušťce. Nanášejte rovnoměrně a celistvě na plochu. Naneste a nechte chvilku působit !!! Možno ředit vodou.

-

- IG GCA FOOD je specificky vyvinutá nano antibakteriální ochrana pevných materiálů (jako např. kovy, inox, plasty, glazura a další). Na povrchu se vytvoří ultra tenká hydrofobní neviditelná vrstva s vynikající ochranou proti znečištění, usazování minerálních a vápenatých povlaků, se samočisticím účinkem (lotosový efekt). Vytvořená vrstva je antibakteriální a znemožňuje život a rozmnožení bakterií, mechu, plísní a řas. Vytváří velmi hygienický povrch.

Antibakteriální test provedl Státní Zdravotní Ústav s minimální účinností 87,8% a dokonce u kvasinek 99,7%.

Použité mikroorganismy:

Candida albicans CCM 8215

Escherichia coli CCM 4517

Salmonella typhimurium C-17-1605

Staphylococcus aureus CCM 4516

Streptococcus pyogenes CNCTC 7155 (ATCC 12344, CNCTC Str 29/58, NCTC 8198)

Vydatnost: 12-16m2

1,390.00 Kč
Please select variants first