Protiskluzná aplikace, čištění

S námi si nenatlučete!

Jedná se o dlouhodobou transparentní ochranu s výrazným protiskluzovým efektem, který přes svojí vysokou funkčnost nemění vzhled povrchu. Při aplikaci se v povrchu vytvoří tisíce vroubků, ze kterých se při došlapu vytlačí kapalina, a díky vzniklému podtlaku nedojde k uklouznutí na mokré podlaze. Tato aplikace se díky svému složení stává součástí aplikovaného povrchu, a proto se neloupe a ani se neochodí. Na takto aplikoavném povrchu není nutné měnit způsob údržby. Povrch lze čistit i strojově. Aplikace nevyžaduje žádné stavební úpravy a po neutralizaci je ihned pochozí. Životnost protiskluzové aplikace závisí na odolnosti konkrétního materiálu. Z praxe víme, že může být 8 i více let.

Lze ji použít na keramiku, žulu, břidlici, hladký beton, smaltované povrchy, mozaiky, čedič a jiné minerální povrchy.

Naše aplikace dokáže zvýšit účinnost stávající "protiskluzové" dlažby až na skupinu C!

Kde se dá aplikace použít?

Především v prostorách bazénů, aquaparků, saun a wellness. V v restauracích a hotelech, v kuchyních, koupelnách, toaletách, šatnách, na nástupištích nádraží, v nemocnicích a v sociálních zařízeních (domovy důchodců, kojenecké ústavy, ústavy pro mentálně a tělesně postižené), na sportovištích, na čerpacích stanicích, v obchodních centrech, všude tam, kde je zvýšené riziko uklouznutí na mokrém povrchu.

Lze použít v potravinářských a průmyslových provozech?

Ano, je vhodná pro použití v potravinářských a průmyslových provozech vůči oleji a jiným kluzkým kapalinám. Používá se na dlaždice, žulu, keramiku, kameninu, mramor.

Nepoškodí povrch?

Aplikace nezpůsobuje degradaci stávajícího povrchu.

Jaké jsou atesty?

Aplikace zajistí preventivní protiskluzovou ochranu s klasifikací R10 a s klasifikací C>24°,
s atestem DIN 51097, ČSN EN 134 51-1, ČNS P CEN/TS 16165, DIN 51130, ČSN 72 5191,EN ISO 10545-7


Čištění a čistící produkty

Vyčistíme i to co jiní nezvládnou.


Řada našich čistících produktů je silný kalibr na jakoukoliv špínu. Dokážeme vyčistit povrchy velmi silně znečištěné i znečištěné běžným způsobem. Poradíme si se silně ulpělou mastnotou, vápenatými, solnými a minerálními usazeninami, vodním kamenem, skvrnami od rzi, atmosférickými nečistotami, mastnou (dopravní) špínou, kyselou mastnotou i extra odolnými skvrnami neurčitého původu.

Nabízíme jak samotný prodej vysoce účinných čistících produktů, tak i čištění povrchů formou služby.

Naše služby a produkty jsou využívány hlavně při čištění fasád domů, střešních krytin, opláštění hal a průmyslových objektů, prostorů čerpacích stanic, různých typů podlah a obkladů. Dále čistíme památkově chráněné objekty (historické budovy, sochy, památníky), náhrobní kameny, hrobky.


Dají se koupit vaše čistící prostředky?

Ano. Nabízíme prodej vysoce účinných čistících produktů. 

Provádíte také čištění? 

Ano. Provádíme čištění povrchů formou služby.