Zdravotnictví a potravinářství

Dokážeme zatočit s bakteriemi jednou provždy!

Nabízíme obnovitelnou ochranu materiálů používaných ve zdravotnictví a potravinářství. Naše aplikace snižují riziko šíření velmi nakažlivých a nebezpečných chorob vyskytujících se jak ve zdravotnických zařízeních, tak i v potravinářských provozech, hlavně tam, kde je velkochov zvířat. Chrání před viry a bakteriemi. Nano-ochranu lze aplikovat na vnitřní omítky, stropy, ale i sedačky, matrace, skla, umyvadla, sprchové kouty, vodovodní baterie, nerezové vany, vířivky, lakované a jiné povrchy. V potravinářských provozech si umíme poradit i se silně ulpělou mastnotou. Dokážeme se přizpůsobit provozní a otevírací době daného zařízení. Přijedeme zakázku zrealizovat o víkendu, přes noc, nebo při firemní odstávce. Vysvětlíme, na která místa je vhodné konkrétní produkt aplikovat a poradíme, jak jednoduše a rychle provádět údržbu ošetřených povrchů.

Aplikace máme testované ve Státním zdravotním ústavu ČR, který prokázal úbytek bakterií o 98 % po uplynutí 24 hodin, a to i u velmi nakažlivých nemocí.

Jak to funguje?

Před vytvořením povrchové ochrany vše důkladně vyčistíme a omyjeme. Následná aplikace pak díky svým vlastnostem sníží usazování nečistot, tvorbě a šíření mikroorganismů a bakterií.

Čeho dosáhnete?

- zkvalitnění pracovního prostředí
- snížíte riziko šíření nákazy nebo jiných bakteriálních onemocnění
- pacienti a klienti zdravotních zařízení se budou cítit lépe
- zaměstnanci budou vědět, že dbáte o jejich zdraví
- budete mít hygienicky čisté prostředí.